Представники Карпатського університету імені Августина Волошина прийняв участь у роботі оргкомітету зі скликання Всеукраїнського з’їзду приватних вищих навчальних закладів

IMG 20150525 14014025 травня в Києві, на базі Академії адвокатури, відбулось чергове засідання організаційного комітету зі скликання Всеукраїнського з'їзду приватних вищих навчальних закладів.

В ході роботи оргкомітету, який проходив під головуванням Тараса Фінікова, було обговорено та узгоджено наступні питання порядку денного: про остаточні результати виборів делегатів з'їзду (доповідач Тарас Добко, секретар оргкомітету, Український католицький університет, м. Львів); про остаточні результати висунення кандидатів до складу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (доповідач Борис Холод, голова номінаційного комітету, Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля, м. Дніпропетровськ); про хід виборів членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (доповідач Тарас Фініков, голова оргкомітету, університет «Крок», м. Київ); про роботу Організаційного комітету зі скликання Всеукраїнського з'їзду приватних вищих навчальних закладів (доповідач Тарас Добко); про завдання представників приватних вищих навчальних закладів у складі Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (доповідач Тарас Фініков); про організаційні питання проведення з'їзду (доповідач Тарас Фініков); різне. З усіх питань порядку денного оргкомітет ухвалив відповідні рішення та рекомендації.

Від Карпатського університету імені Августина Волошина (м. Ужгород) активну участь у засіданні організаційного комітету прийняли ректор професор архімандрит Віктор Бедь, директор інституту європейської освіти даного університету доцент Арпад-Роберт Драшковці та референт ректора Юрій Дранчак.

Про хід Всеукраїнського з'їзду приватних вищих навчальних закладів, який відбувся 26 травня, та прийняті ним рішення буде повідомлено додатково.

Прес-служба КаУ

Довідка:
ovНова редакція Закону України «Про вищу освіту» передбачає створення такої інституції як Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, на яке будуть покладені обов'язки зовнішнього забезпечення якості відповідно до стандартів та рекомендацій Європейського простору вищої освіти.

На виконання відповідних положень Закону 27 січня 2015 року в Києві відбулося установче засідання ініціативної групи для формування Організаційного комітету зі скликання Всеукраїнського з'їзду приватних вищих навчальних закладів для обрання членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Результатом засідання стало створення Організаційного комітету, головою якого було обрано Тараса Фінікова, президента МБФ «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики», засновника університету «Крок» (м. Київ). Було затверджено регламент та план роботи оргкомітету, а також скеровано звернення до керівників приватних вищих навчальних закладів України делегувати повноважних представників до складу Організаційного комітету.

20 лютого 2015 року відбулося друге засідання оргкомітету, на якому склад Організаційного комітету було докооптовано і таким чином остаточно сформовано у складі 27 осіб. Від Карпатського університету імені Августина Волошина (м. Ужгород) до складу оргкомітету було уведено ректора професора архімандрита Віктора Бедь. На засіданні 20 лютого також були розглянуті концептуальні питання щодо порядку скликання Всеукраїнського З'їзду ПВНЗ та обрання його делегатів; процедури та критеріїв номінування кандидатів до складу Агентства. Було вирішено представити проекти відповідних рішень на розширеному засіданні Організаційного комітету.

12 березня 2015 року відбулося чергове засідання Організаційного комітету, в якому взяло участь 23 члени оргкомітету. В підсумку, було розглянуто і затверджено основні документи, які встановлюють відповідні процедури зі скликання і проведення Всеукраїнського З'їзду приватних вищих навчальних закладів з обрання членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Зокрема, положення «Про скликання Всеукраїнського З'їзду приватних вищих навчальних закладів та порядок обрання його делегатів», «Про номінування кандидатів до складу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти", "Про порядок підготовки інформації стосовно кандидатів до складу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти", "Про утворення Номінаційної комісії Організаційного комітету", "Про надання необхідної інформаційно-консультаційної допомоги вищим навчальним закладам в організації виборів делегатів З'їзду та номінуванні кандидатів до складу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти". Також було прийнято кінцеве рішення, що Всеукраїнський з'їзд приватних вищих навчальних закладів відбудеться у Києві 26 травня 2015 року в республіканському будинку учителя. Вибори делегатів з'їзду та висування кандидатів у члени Агентства проводяться у вищих навчальних закладах з 16 березня до 15 квітня 2015 року. Було вирішено, що вимоги до кандидатів до складу Агентства повинні включати вільне володіння українською мовою; володіння іноземною мовою (англійська, німецька, французька, іспанська чи італійська), наявність визнаного в Україні наукового ступеня, п'яти років науково-педагогічного стажу, взірцевої репутації в академічному середовищі та позитивний досвід участі у співпраці із закордонними освітніми закладами і міжнародними організаціями у сфері вищої освіти. Згідно з рішенням оргкомітету, кандидати на членство в Агентстві будуть зобов'язані оприлюднити інформацію про свої фахові досягнення для ознайомлення з ними ширшої громадськості. Також було сформовано Номінаційну комісію на чолі з Борисом Холодом, президентом ПВНЗ «Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля».

За матеріалами ЗМІ

hhgКаУ реклама 16

НАУКОВА РОБОТА

 

Публікації

  • 1
  • 2
  • 3
Наукометричне невігластво (щодо манії бюрократій запровадити цифрове оцінювання науки)

Наукометричне невігластво (щодо манії бюрократій запровадити цифрове оцінювання науки)

12 лютого 2020

Те, що бюрократія з небаченим для цього впливового прошарка[1] нашого суспільства ентузіазмом зустріла на...

І стали вони на розстріл, ніби приймали парад козаків...

І стали вони на розстріл, ніби приймали парад козаків...

9 лютого 2020

У ці зимові дні 90 років тому, після затримки під Крутами, Київ окупували російські більшовики.

Взяття Києва військами радянської Росії

Взяття Києва військами радянської Росії

9 лютого 2020

9 лютого 1918 року російські радянські війська під командуванням російського лівого есера Михайла Муравйо...

Усі міністри УНР, які повернулися до СРСР, були репресовані

Усі міністри УНР, які повернулися до СРСР, були репресовані

4 лютого 2020

З 1926 року мігранти з СРСР створили Прометеївський рух, який об’єднав усі народи, що не втримали своїх держав...

102 роки бою під Крутами. Історична довідка та інфографіка

102 роки бою під Крутами. Історична довідка та інфографіка

29 січня 2020

29 січня 2020 року в Україні відбувається вшанування пам’яті Героїв Крут.

Олекса Тихий. Справжній донецький українець

Олекса Тихий. Справжній донецький українець

27 січня 2020

"Я – для того, щоб мої земляки-донбасівці давали не лише вугілля, сталь, машини, пшеницю... Для того, щоб моя ...

Анна Ярославна – прабабця майже 30 французьких королів

Анна Ярославна – прабабця майже 30 французьких королів

27 січня 2020

Анна Ярославна — видатна українська жінка, що стала королевою Франції.

Возз'єднання Закарпатської України з Великою Україною

Возз'єднання Закарпатської України з Великою Україною

22 січня 2020

21 січня 1919 року Всенародний конгрес угорських русинів, що відбувся у Хусті , прийняв рішення про возз'єднан...

У МОН зробили публічними 28 освітніх реєстрів

У МОН зробили публічними 28 освітніх реєстрів

18 січня 2020

Публічна інформація про сферу освіти і науки відтепер доступна на Єдиному державному вебпорталі відкритих дани...

Молоді вчителі проходитимуть педагогічну інтернатуру

Молоді вчителі проходитимуть педагогічну інтернатуру

18 січня 2020

Випускникам закладів вищої освіти, які не мають досвіду педагогічної діяльності та прийматимуться на посаду пе...

Робочий час та оплата праці вчителя за новим законом

Робочий час та оплата праці вчителя за новим законом

18 січня 2020

Верховна Рада ухвалила новий Закон України «Про повну загальну середню освіту», яким визначено поняття робочог...

Мінфін бере на себе політичну відповідальність за закриття шкіл та скорочення вчителів?

Мінфін бере на себе політичну відповідальність за закриття шкіл та скорочення вчителів?

5 січня 2020

Кабінет Міністрів України доручив центральним органам виконавчої влади розглянути пропозиції Міністерства фіна...