Структура і етапи гібридної війни: деморалізація, дестабілізація, захоплення влади, зачистка – розповідає Юрій Бєзмєнов

154416052020ЕД ГРІФФІН: Добре, ви вже говорили про «ідеологічну підривну діяльність» – я боюся, що деякі американці не розуміють цієї фрази.

ЮРІЙ БЕЗМЄНОВ: Ідеологічна підривна діяльність – процес, який є законним і відкритим – ви бачите його вашими власними очима... Це не має ніякого відношення до шпигунства. Я знаю, що розвідники виглядають романтичніше... Ймовірно, тому ваші голлівудські продюсери божеволіють від фільмів про Джеймса Бонда. Але в дійсності головний акцент роботи КДБ лежить не в області збору інформації. На мою думку і думку багатьох неповерненців мого калібру, приблизно 15% часу, грошей і трудових витрат використовуються безпосередньо на шпигунство. Інші 85% – це повільний процес, який ми називаємо ідеологічної підривною діяльністю, активними заходами або психологічною війною. Це означає: змінювати сприйняття дійсності кожного американця, незважаючи на достаток інформації. Ніхто не буде в змозі зрозуміти, як захищати інтереси сімей, суспільства і країни в цілому... Це – величезний процес промивання мізків, який йде дуже повільно і розділений на 4 основні стадії.

Перша – деморалізація. Потрібно від 15 до 20 років, щоб деморалізувати націю. Чому так багато років? Тому що це мінімальне число років, необхідних для навчання одного покоління студентів в країні потенційного противника. Іншими словами, ідеологія марксизму-ленінізму накачується в м'які голови принаймні трьох поколінь американських студентів, не будучи оспорюваною або врівноваженою американськими цінностями, американським патріотизмом...

Результат? Результат ви можете бачити... – люди, які отримали вищу освіту в 60-х, тепер займають відповідальні пости в уряді, бізнесі, засобах масової інформації, системі освіти. Ви не можете їх обійти. Ви не можете пройти через них. Вони заражені. Вони запрограмовані, щоб думати і реагувати на певні стимули певним чином [по Павлову]. Ви не можете змінити їхній спосіб думок, навіть якщо ви представите їм всю інформацію і докази. Навіть якщо ви будете доводити, що біле – це біле, а чорне – це чорне, ви все одно не зможете змінити їх сприйняття і логіку їх поведінки.

Іншими словами, для цих людей процес деморалізації завершений і незворотній. Щоб позбавити суспільство від цих людей, вам буде потрібно ще 15 або 20 років, щоб навчити нове покоління патріотично налаштованих, що володіють здоровим глуздом людей, які діяли б на користь і в інтересах суспільства Сполучених Штатів.

ЕД ГРІФФІН: І все ж ці люди, які були запрограмовані і, як ви говорите, знаходяться на місцях і схильні до сприйняття радянського способу мислення ...

ЮРІЙ БЕЗМЄНОВ: Більшість з них, так. В результаті психологічного удару, коли в майбутньому вони побачать, що собою являє «красиве суспільство рівності і соціальної справедливості» в дійсності, очевидно, вони повстануть. Вони стануть дуже нещасними і розчарованими людьми, а марксистсько-ленінський режим не допускає наявність таких людей. Очевидно, вони приєднаються до інакомислячих – дисидентів.

На відміну від сучасних Сполучених Штатів, в майбутній марксистсько-ленінській Америці не буде місця для інакомислення. Зараз ви можете стати популярним як Деніел Елсберг або Джейн Фонда для того, щоб стати дисидентом і сміливо критикувати Пентагон. У майбутньому ці люди просто будуть розчавлені як таргани за критику уряду.

Ніхто не збирається платити їм за їх красиві і благородні ідеї щодо рівності. Це те, чого вони не розуміють і це, звичайно, буде найбільшим ударом для них.

Процес деморалізації в Сполучених Штатах в основному закінчений. Фактично деморалізація досягла такої глибини і обсягу, про які ні Андропов, ні його експерти не могли навіть мріяти. Більшість з цього зроблено самими американцями по відношенню до американців завдяки зниженню моральних стандартів. Як я вже говорив раніше, доступ до реальної інформації вже не має значення. Людина, яка була деморалізована, не здатна сприймати справжню інформацію. Реальні факти їй вже ні про що не говорять, навіть якщо я викладу йому інформацію зі справжніми доказами, документами і фотографіями, він відмовиться їм вірити. В цьому й полягає трагедія деморалізації.

Наступна стадія – дестабілізація – займає всього від 2 до 5 років, щоб дестабілізувати націю. Найбільш уразливими є економіка, міжнародні відносини та система безпеки. Ви можете явно бачити, що в деяких делікатних областях, типу безпеки й економіки, вплив марксистсько-ленінських ідей в Сполучених Штатах є абсолютно фантастичним. Я не міг навіть подумати 14 років тому, коли приземлявся на цьому континенті, що процес піде так швидко. Більшість американських політичних діячів, ЗМІ, система освіти вселяють молодому поколінню людей переконання, що ми живемо в мирний час. Це брехня. Сполучені Штати знаходяться в стані війни; це неоголошена, але справжня війна – проти основних принципів і цінностей американської системи.

Ініціатор цієї війни – світова комуністична система або світова комуністична змова. Не знаю, налякав я вас чи ні. Якщо ви до цих пір не боїтеся, ніщо не може вас налякати.

ЕД ГРІФФІН: Добре, так що нам робити? Які ваші рекомендації американцям?

ЮРІЙ БЕЗМЄНОВ: Перша річ, яка приходить на думку, звичайно, має бути дуже сильне національне зусилля з навчання людей в дусі реального патріотизму. Друге – необхідно пояснити реальну небезпеку соціалізму-комунізму, держави «загального благоденства», уряду «великого брата» ... У той момент, коли принаймні частина населення Сполучених Штатів зрозуміє, що небезпека реальна, вони повинні будуть змусити свій уряд припинити допомагати комунізму.

Бєзмєнов наголошує, що ці результати не обов'язково мають досягатися зусиллями диверсанта. КДБ у підривній роботі використовує той самий принцип, який є у бойових мистецтвах, – використовувати енергію противника, щоб побороти його (наприклад, не відбивати удар, а ухилитися, схопити руку противника і продовжити його рух за напрямком удару, щоб далі кинути на землю чи вдарити об щось).

«Країна, яка є ціллю, очевидно, робить щось погано. Якщо це вільне демократичне суспільство, то існує багато різних громадських рухів у цьому суспільстві. І в кожному суспільстві є люди, які діють проти суспільства. Наприклад злочинці, ті, хто антагоністично налаштовані до політики держави, психотичні особистості, які взагалі проти всього, і, нарешті, є невелика група агентів іноземної держави, куплених, обманутих, завербованих. Коли всі ці групи будуть спрямовані в одному напрямку, це правильний момент, щоб підхопити і продовжувати їх рух, поки вони не доведуть все суспільство до кризи».

Юрій Безменов, більше відомий як Томас Девід Шуман, ще у 1970 році втік з Радянського Союзу на Захід. Для цього він одягнувся як хіппі і разом з групою туристів вирушив до Греції. В Афінах Юрій відлучився від групи і звернувся в американське консульство з проханням надати притулок.

Як потім він стверджував у інтерв'ю 1984 року, останньою краплею стало розпалювання Радянським Союзом протистоянь у Східному Пакистані у 1970 році. Через рік тут утворилася незалежна держава під назвою Бангладеш.

Юрій Бєзмєнов народився у Москві у 1939 році у родині радянського офіцера вищого рангу. Здобув чудову освіту – закінчив Інститут східних мов, спеціалізувався на індійській мові та культурі. «Моїм найяскравіший спогадом дитинства була Друга світова війна. Якщо точніше, то кінець цієї війни. Коли раптом Сполучені Штати Америки з друга і союзника перетворилися на ворога», – згадує Юрій.

У 1984 році колишній агент КДБ Бєзмєнов дав ексклюзивне інтерв'ю Едварду Гріффіну, в якому розказав про методи ідеологічної боротьби, які використовує КДБ на Заході: 

Джерело: www.ar25.org

dist osv UPD3

  kau adv 2020

uzgek adv 2020

Періодика pq main

Публікації

  • 1
  • 2
  • 3
Учені підрахували кількість планет, на яких може існувати життя в нашій галактиці

Учені підрахували кількість планет, на яких може існувати життя в нашій галактиці

27 травня 2020

Найближча до Землі планета, на якій є життя, вірогідно, розташована за 70 трильйонів миль від нашої планети.

Предстоятель ПЦУ відзначив День ангела благодійністю

Предстоятель ПЦУ відзначив День ангела благодійністю

27 травня 2020

Предстоятель ПЦУ передав медичне обладнання для Київської міської дитячої клінічної лікарні №1.

Творець першої у світі конституції — гетьман Пилип Орлик

Творець першої у світі конституції — гетьман Пилип Орлик

25 травня 2020

Історія народження першої в світі держави з демократичною формою правління і її конституції почалася на Запоро...

Смерть великого князя Ольгерда

Смерть великого князя Ольгерда

25 травня 2020

24 травня 1377 року у віці близько 80 років, імовірно, у Вільно, помер великий князь литовський Ольгерд Г...

Бібліотекар спалив 500 тис. стародруків і рукописів

Бібліотекар спалив 500 тис. стародруків і рукописів

25 травня 2020

24 травня 1964 року співробітник Київської публічної бібліотеки Академії наук УРСР Віктор Погружальс...

Східна Слобожанщина – землі анексовані московськими більшовиками

Східна Слобожанщина – землі анексовані московськими більшовиками

25 травня 2020

Східна Слобожанщина – яскравий приклад того, як окуповані Москвою українські землі протягом кількох десятиліть...

12 фактів про українську вишиванку, яких ви не знали

12 фактів про українську вишиванку, яких ви не знали

21 травня 2020

Цікаві факти про вишиванку: чому український національний одяг полюбився цілому світу.

ОУН, УПА та Антибільшовицький блок народів: українські націоналісти співпрацювали з різними народами

ОУН, УПА та Антибільшовицький блок народів: українські націоналісти співпрацювали з різними народами

18 травня 2020

100 років із дня народження Слави Стецько (1920 –2003) пройшли в Україні майже непомітно. І це не дивує, ...

Дослідники кажуть про мільйони жертв комуністичних репресій в Україні від 1919 по 1991 рік

Дослідники кажуть про мільйони жертв комуністичних репресій в Україні від 1919 по 1991 рік

18 травня 2020

Комуністи прийшли до влади внаслідок насильницьких дій і утримували владу за допомогою тотальни...

Опубліковано документи КДБ про терор 1937-38 років в Україні

Опубліковано документи КДБ про терор 1937-38 років в Україні

18 травня 2020

Жертвами терору 1937-38 років у СРСР стали понад 260 тисяч українців. Сьогодні документи з архівів КДБ про мас...

Ціна великодержавності – негативні наслідки царювання Єкатерини ІІ

Ціна великодержавності – негативні наслідки царювання Єкатерини ІІ

17 травня 2020

Ціна великодержавності – негативні наслідки царювання Єкатерини ІІ.

Структура і етапи гібридної війни: деморалізація, дестабілізація, захоплення влади, зачистка – розповідає Юрій Бєзмєнов

Структура і етапи гібридної війни: деморалізація, дестабілізація, захоплення влади, зачистка – розповідає Юрій Бєзмєнов

16 травня 2020

ЕД ГРІФФІН: Добре, ви вже говорили про «ідеологічну підривну діяльність» – я боюся, що деякі американці не роз...