банер на кау2

Структура і етапи гібридної війни: деморалізація, дестабілізація, захоплення влади, зачистка – розповідає Юрій Бєзмєнов

154416052020ЕД ГРІФФІН: Добре, ви вже говорили про «ідеологічну підривну діяльність» – я боюся, що деякі американці не розуміють цієї фрази.

ЮРІЙ БЕЗМЄНОВ: Ідеологічна підривна діяльність – процес, який є законним і відкритим – ви бачите його вашими власними очима... Це не має ніякого відношення до шпигунства. Я знаю, що розвідники виглядають романтичніше... Ймовірно, тому ваші голлівудські продюсери божеволіють від фільмів про Джеймса Бонда. Але в дійсності головний акцент роботи КДБ лежить не в області збору інформації. На мою думку і думку багатьох неповерненців мого калібру, приблизно 15% часу, грошей і трудових витрат використовуються безпосередньо на шпигунство. Інші 85% – це повільний процес, який ми називаємо ідеологічної підривною діяльністю, активними заходами або психологічною війною. Це означає: змінювати сприйняття дійсності кожного американця, незважаючи на достаток інформації. Ніхто не буде в змозі зрозуміти, як захищати інтереси сімей, суспільства і країни в цілому... Це – величезний процес промивання мізків, який йде дуже повільно і розділений на 4 основні стадії.

Перша – деморалізація. Потрібно від 15 до 20 років, щоб деморалізувати націю. Чому так багато років? Тому що це мінімальне число років, необхідних для навчання одного покоління студентів в країні потенційного противника. Іншими словами, ідеологія марксизму-ленінізму накачується в м'які голови принаймні трьох поколінь американських студентів, не будучи оспорюваною або врівноваженою американськими цінностями, американським патріотизмом...

Результат? Результат ви можете бачити... – люди, які отримали вищу освіту в 60-х, тепер займають відповідальні пости в уряді, бізнесі, засобах масової інформації, системі освіти. Ви не можете їх обійти. Ви не можете пройти через них. Вони заражені. Вони запрограмовані, щоб думати і реагувати на певні стимули певним чином [по Павлову]. Ви не можете змінити їхній спосіб думок, навіть якщо ви представите їм всю інформацію і докази. Навіть якщо ви будете доводити, що біле – це біле, а чорне – це чорне, ви все одно не зможете змінити їх сприйняття і логіку їх поведінки.

Іншими словами, для цих людей процес деморалізації завершений і незворотній. Щоб позбавити суспільство від цих людей, вам буде потрібно ще 15 або 20 років, щоб навчити нове покоління патріотично налаштованих, що володіють здоровим глуздом людей, які діяли б на користь і в інтересах суспільства Сполучених Штатів.

ЕД ГРІФФІН: І все ж ці люди, які були запрограмовані і, як ви говорите, знаходяться на місцях і схильні до сприйняття радянського способу мислення ...

ЮРІЙ БЕЗМЄНОВ: Більшість з них, так. В результаті психологічного удару, коли в майбутньому вони побачать, що собою являє «красиве суспільство рівності і соціальної справедливості» в дійсності, очевидно, вони повстануть. Вони стануть дуже нещасними і розчарованими людьми, а марксистсько-ленінський режим не допускає наявність таких людей. Очевидно, вони приєднаються до інакомислячих – дисидентів.

На відміну від сучасних Сполучених Штатів, в майбутній марксистсько-ленінській Америці не буде місця для інакомислення. Зараз ви можете стати популярним як Деніел Елсберг або Джейн Фонда для того, щоб стати дисидентом і сміливо критикувати Пентагон. У майбутньому ці люди просто будуть розчавлені як таргани за критику уряду.

Ніхто не збирається платити їм за їх красиві і благородні ідеї щодо рівності. Це те, чого вони не розуміють і це, звичайно, буде найбільшим ударом для них.

Процес деморалізації в Сполучених Штатах в основному закінчений. Фактично деморалізація досягла такої глибини і обсягу, про які ні Андропов, ні його експерти не могли навіть мріяти. Більшість з цього зроблено самими американцями по відношенню до американців завдяки зниженню моральних стандартів. Як я вже говорив раніше, доступ до реальної інформації вже не має значення. Людина, яка була деморалізована, не здатна сприймати справжню інформацію. Реальні факти їй вже ні про що не говорять, навіть якщо я викладу йому інформацію зі справжніми доказами, документами і фотографіями, він відмовиться їм вірити. В цьому й полягає трагедія деморалізації.

Наступна стадія – дестабілізація – займає всього від 2 до 5 років, щоб дестабілізувати націю. Найбільш уразливими є економіка, міжнародні відносини та система безпеки. Ви можете явно бачити, що в деяких делікатних областях, типу безпеки й економіки, вплив марксистсько-ленінських ідей в Сполучених Штатах є абсолютно фантастичним. Я не міг навіть подумати 14 років тому, коли приземлявся на цьому континенті, що процес піде так швидко. Більшість американських політичних діячів, ЗМІ, система освіти вселяють молодому поколінню людей переконання, що ми живемо в мирний час. Це брехня. Сполучені Штати знаходяться в стані війни; це неоголошена, але справжня війна – проти основних принципів і цінностей американської системи.

Ініціатор цієї війни – світова комуністична система або світова комуністична змова. Не знаю, налякав я вас чи ні. Якщо ви до цих пір не боїтеся, ніщо не може вас налякати.

ЕД ГРІФФІН: Добре, так що нам робити? Які ваші рекомендації американцям?

ЮРІЙ БЕЗМЄНОВ: Перша річ, яка приходить на думку, звичайно, має бути дуже сильне національне зусилля з навчання людей в дусі реального патріотизму. Друге – необхідно пояснити реальну небезпеку соціалізму-комунізму, держави «загального благоденства», уряду «великого брата» ... У той момент, коли принаймні частина населення Сполучених Штатів зрозуміє, що небезпека реальна, вони повинні будуть змусити свій уряд припинити допомагати комунізму.

Бєзмєнов наголошує, що ці результати не обов'язково мають досягатися зусиллями диверсанта. КДБ у підривній роботі використовує той самий принцип, який є у бойових мистецтвах, – використовувати енергію противника, щоб побороти його (наприклад, не відбивати удар, а ухилитися, схопити руку противника і продовжити його рух за напрямком удару, щоб далі кинути на землю чи вдарити об щось).

«Країна, яка є ціллю, очевидно, робить щось погано. Якщо це вільне демократичне суспільство, то існує багато різних громадських рухів у цьому суспільстві. І в кожному суспільстві є люди, які діють проти суспільства. Наприклад злочинці, ті, хто антагоністично налаштовані до політики держави, психотичні особистості, які взагалі проти всього, і, нарешті, є невелика група агентів іноземної держави, куплених, обманутих, завербованих. Коли всі ці групи будуть спрямовані в одному напрямку, це правильний момент, щоб підхопити і продовжувати їх рух, поки вони не доведуть все суспільство до кризи».

Юрій Безменов, більше відомий як Томас Девід Шуман, ще у 1970 році втік з Радянського Союзу на Захід. Для цього він одягнувся як хіппі і разом з групою туристів вирушив до Греції. В Афінах Юрій відлучився від групи і звернувся в американське консульство з проханням надати притулок.

Як потім він стверджував у інтерв'ю 1984 року, останньою краплею стало розпалювання Радянським Союзом протистоянь у Східному Пакистані у 1970 році. Через рік тут утворилася незалежна держава під назвою Бангладеш.

Юрій Бєзмєнов народився у Москві у 1939 році у родині радянського офіцера вищого рангу. Здобув чудову освіту – закінчив Інститут східних мов, спеціалізувався на індійській мові та культурі. «Моїм найяскравіший спогадом дитинства була Друга світова війна. Якщо точніше, то кінець цієї війни. Коли раптом Сполучені Штати Америки з друга і союзника перетворилися на ворога», – згадує Юрій.

У 1984 році колишній агент КДБ Бєзмєнов дав ексклюзивне інтерв'ю Едварду Гріффіну, в якому розказав про методи ідеологічної боротьби, які використовує КДБ на Заході: 

Джерело: www.ar25.org

dist osv UPD3

  kau adv 2020

uzgek adv 2020

Періодика pq main

Публікації

  • 1
  • 2
  • 3
Василь Кук: Хто він - загадковий останній головнокомандувач УПА

Василь Кук: Хто він - загадковий останній головнокомандувач УПА

9 вересня 2020

9 вересня 2007 року пішов із життя легендарний повстанець - останній головнокомандувач УПА Василь Кук.

Іван Петрович Котляревський: від поета до громадського діяча

Іван Петрович Котляревський: від поета до громадського діяча

9 вересня 2020

До 246-ої річниці з дня народження відомого письменника, поета, драматурга, зачинателя сучасної української лі...

Звільнення Києва українськими військами

Звільнення Києва українськими військами

30 серпня 2020

Після об'єднання 16-17 липня 1919 року Української Галицької армії та Дієвовї армії Української ...

Кревська унія

Кревська унія

14 серпня 2020

14 серпня 1385 року в місті Крево за присутності польських послів, литовський князь Ягайло видав спеціаль...

Український Таганріг. У 1926 році українці становили понад 70 відсотків населення Таганрозького округу

Український Таганріг. У 1926 році українці становили понад 70 відсотків населення Таганрозького округу

9 серпня 2020

Президент Росії Володимир Путін не раз заявляв, що держави, які утворилися після розпаду Радянського Со...

Історію шукав у своєму родові: Марко Грушевський описав дітей в українських звичаях

Історію шукав у своєму родові: Марко Грушевський описав дітей в українських звичаях

9 серпня 2020

Серед безлічі достойників, закатованих більшовицькою владою, до нас повертається й Марко Федорович Грушевський...

Король Михайло Корибут-Вишневецький та його хрест забуття

Король Михайло Корибут-Вишневецький та його хрест забуття

31 липня 2020

Більшість вітчизняних істориків не визнають цього монарха як такого, що має відношення до української історії....

Нова концепція судової реформи: зменшення кількості судів з 764 до 200

Нова концепція судової реформи: зменшення кількості судів з 764 до 200

28 липня 2020

Експерти Офісу простих рішень та результатів та Глава ОПРР Михайло Саакашвілі пропонують нову концепцію судово...

Україну поділять на "зони" з 1 вересня: у Раді розповіли, яким буде навчальний процес

Україну поділять на "зони" з 1 вересня: у Раді розповіли, яким буде навчальний процес

16 липня 2020

З початком навчального року, 1 вересня, Україну умовно розділять на зони: "зелену", "жовту", "помаранчеву" і "...

Роман Шухевич: головнокомандувач УПА

Роман Шухевич: головнокомандувач УПА

30 червня 2020

Шухевич Роман Йосипович (народився 30 червня 1907 року у Львові, убитий НКВС 5 березня 1950 в с. Білогорш...

«Акт проголошення Української Держави»

«Акт проголошення Української Держави»

30 червня 2020

30 червня 1941 року в окупованому німцями Львові на зборах, скликаних членами ОУН(б), проголошено створен...

Уряд встановив штрафи за відсутність масок та проведення масових релігійних заходів

Уряд встановив штрафи за відсутність масок та проведення масових релігійних заходів

28 червня 2020

Уряд посилить контроль за дотриманням карантинних обмежень. Про це 25 червня 2020 року,  відкри...