Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь відслужив літію за сокурсником Тарасом Фіцак, який дочасно відійшов у вічність

23 лютого 2021 р., Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, в молитовній кімнаті архієрейської резиденції в м. Ужгород, відслужив заупокійну літію за Тарасом Дмитровичем Фіцак (27.03.1961 – 21.02.2021), випускником 1988 р. юридичного факультету Львівського державного (на сьогодні – національного) університету імені Івана Франка, сокурсником по студентському навчанню, колишнім суддею Івано-Франківського міського та Івано-Франківського апеляційного судів, який дочасно відійшов у вічність на 60-му році життя 21 лютого ц. р.
У молитві до Отця нашого Небесного владика Віктор молився за прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його безсмертній душі вічного спокою та життя у піднебессі.
Також владика Віктор Бедь висловлює щирі співчуття рідним і близьким покійного у зв’язку із непоправимим горем – дочасною смертю Тараса Фіцака.
Поховали Тараса Фіцака 23 лютого на міському цвинтарі в м. Івано-Франківськ.

Пресслужба МКЄ ПЦУ